Villa Comfort Extra in Oesterdam voor 4 personen

761,00

Villa Oesterdam Comfort Extra | 4 personen is een zeer ruime villa voor 4 personen gelegen aan het water.

Beschikbaarheid en prijzen

Artikelnummer: 22335 Categorieën: , Tag:

Beschrijving

Op een verstilde plek aan de Oosterschelde, in de gemeente Tholen, vind je deze villa comfort extra voor 4 personen. De Oosterscheldedijk, het oude vestingstadje Tholen en de uitgestrekte natuur van Sint-Annaland zijn allemaal vanaf deze watervilla goed bereikbaar. Een verblijf voor wie waarde hecht aan ruimte, water en het echte Zeeland.

De watervilla

Twee slaapkamers en een complete badkamer bieden ruimte aan vier personen, perfect voor een klein gezin of twee stellen. De woonkamer met open keuken biedt ruimte om samen te koken, eten en ontspannen. Het verblijf beschikt onder andere over zwembad. Vanuit de woonkamer loop je via openslaande deuren het terras op, met direct uitzicht op het water. De watervilla is voorzien van wifi, een complete keuken (vaatwasser, oven, koelkast met vriezer, koffiezetapparaat) en alle huishoudelijke apparatuur die je nodig hebt voor een zelfstandig verblijf.

Buiten beschik je over een eigen terras met buitenmeubels, ideaal voor een ontbijt in de zon of een glas wijn aan het water. Parkeren kan direct bij het verblijf, en op loopafstand van de watervilla vind je horeca, watersportverhuur en de eerste Zeeuwse uitzichten over het water. Het verblijf is geschikt voor zowel een korte break als een langere vakantie en wordt verhuurd inclusief beddengoed en handdoeken (controleer dit per boeking).

De Oosterschelde en haar natuur

De Oosterschelde is een Nationaal Park en geldt als een van de rijkste zeegebieden van Europa. Vanaf de watervilla ben je in een paar minuten op de dijk, waar je vaak zeehonden, vogels en bijzondere zeedieren kunt spotten. Voor duikers is dit een wereldberoemd duikgebied, met krabbenrijke bodems, oude wrakken en zelfs zeepaardjes. De hellingen aan de Oesterdam zijn de bekendste instapplekken voor duikers.

Aan land voert de Oosterscheldedijk je langs uitgestrekte buitendijkse natuur, perfect voor fietstochten en strandwandelingen op de slikplaten bij eb. Een rondvaart vanuit Yerseke voor zeehondenspotten en mosselproeven is een geliefd uitje vanuit deze watervilla.

Praktisch en boeken

De watervilla wordt verhuurd via een externe aanbieder. Op de boekingspagina vind je actuele prijzen, beschikbaarheid en eventuele arrangementen of weekend deals. Aankomst is doorgaans vanaf 15:00 uur, vertrek tot 10:00 uur, maar exacte tijden kunnen per periode verschillen. Reserveren in het hoogseizoen (juli en augustus) is aan te bevelen omdat populaire watervilla’s in Zeeland snel volgeboekt raken.

Wil je meer Zeeuwse opties vergelijken voordat je boekt? Bekijk dan ook het volledige aanbod watervilla’s in Zeeland. Zeeland is met afstand de provincie met de meeste watervilla’s op deze site, dus de keuze is groot.

Veelgestelde vragen

Kan ik vanaf de watervilla direct het water op?
Ja. De jachthaven en de Oesterdam liggen op enkele minuten van de villa. Sloepen, kano’s en suppen zijn ter plaatse te huren.

Is Tholen geschikt voor een rustige vakantie?
Bij uitstek. Tholen is minder druk dan Walcheren of Schouwen-Duiveland, met name buiten het hoogseizoen.

Hoe ver is Bergen op Zoom?
Vanuit de watervilla rijd je in ongeveer 30 minuten naar Bergen op Zoom, ideaal voor een dagje shoppen of stadswandeling.

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Villa Comfort Extra in Oesterdam voor 4 personen” te beoordelen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *