Watervilla Zandbank 02 | De Groote Duynen – 8p

villa voor 8 op Vakantiepark De Groote Duynen — ideaal voor een verblijf in Zeeland — sauna, terras, vaatwasser, wasmachine, ligging aan het water, geschikt voor huisdieren en infraroodsauna.

Beschikbaarheid en prijzen

Beschrijving

Watervilla Zandbank 02 | De Groote Duynen – 8p

Deze villa is onderdeel van Vakantiepark De Groote Duynen en biedt plaats aan 8 personen in het hart van Zeeland.

Je vindt hier onder meer sauna, terras, vaatwasser, wasmachine, ligging aan het water, geschikt voor huisdieren en infraroodsauna.

De omgeving van Kamperland

De omgeving heeft veel te bieden: de duinen en stranden van Noord-Beveland, de Oosterschelde en het Nationaal Park Oosterschelde en Zoutelande en Domburg voor uitgaan en winkelen.

Wat te doen in Noord-Beveland

Tijdens je verblijf kun je onder meer zwemmen in zee of in het Veerse Meer, vogels spotten in het Nationaal Park Oosterschelde en wandelen door de duinen.

Maak het verschil deze vakantie – boek dit 8-persoons villa aan Veerse Meer en Noordzee in Kamperland.

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Watervilla Zandbank 02 | De Groote Duynen – 8p” te beoordelen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *